Regmet

Přehled novinek

Ovladač RK-HTM-D

Ovladač RK-HTM-D

Zveřejněno 27.03.2020

Nástěnný ovladač s 2,3" TFT dotykovým displejem. Přístroj umožňuje měření a korekci teploty a vlhkosti v interiéru. Komunikace s nadřazeným systémem je vedena po lince RS485 protokolem ModBus RTU. Podrobnosti viz. RK-HTM-D.pdf.

Snímač teploty saunový

Snímač teploty saunový

Zveřejněno 17.10.2019

Pro potřeby výrobců a uživatelů saun jsme vyvinuli speciální snímač teploty , který je tvořen čidlem teploty Pt1000 umístěném ve společném pouzdru s ochranným vratným termostatem. Technické parametry jsou specifikovány v následujícím souboru... tv125.pdf.

Interiérové snímače v novém designu

Interiérové snímače v novém designu

Zveřejněno 30.05.2019

Interiérové snímače pro designově náročné aplikace - typ RK...,  (RK.pdf)

  • Naše společnost uvádí na trh nový typ interiérového snímače s možností uchycení na instalační krabici KU68 i pro přímé umístění na stěnu. Zvolený design je vhodný především pro interiéry, u nichž jsou kladeny vysoké poža…

Snímače VOC

Snímače VOC

Zveřejněno 01.03.2019

Zdravé prostředí v obytných budovách (školy, kanceláře, konferenční místnosti, divadelní a koncertní sály, kina apod.) je možno udržet správnou regulací dle požadované teploty v součinosti s větráním podle kvality vzduchu (VOC - volatile organic compounds) nebo obsahu oxidu uličitého (CO2). Z tohoto…

1 - Wire interiérové snímače - T, RH, CO2, osvit

1 - Wire interiérové snímače - T, RH, CO2, osvit

Zveřejněno 27.02.2019

Od letošního roku máme v nabídce i 1-Wire interiérové snímače teploty, vlhkosti, CO2 a osvětlení. Zákazníci si mohou vybrat přístroj z širokého sortimentu designů výrobců elektroinstalační techniky.

Nové detektory plynu

Nové detektory plynu

Zveřejněno 30.07.2018

Kategorii obchodního zboží jsme obohatili o detektory plynů. V současné době nabízíme detektory oxidu uhelnatého, metanu a amoniaku.

REGMET s.r.o. - vývoj, výroba a prodej komponent pro oblast měřicí a regulační techniky

Nabízíme:

  • snímače teploty, vlhkosti, CO2, VOC, zaplavení, tlaku
  • elektronické průmyslové termostaty 
  • interiérové ovladače a termostaty
  • převodníky neelektrických veličin a další přístroje vhodné pro  vzduchotechniku, regulaci otopných systémů, energetiku, homebuilding apod. 

Námi vyráběné snímače teploty jsou plně kompatibilní s řídícími systémy firem: TECO, SIEMENS, SAUTER, SAIA, LANDIS a GYR, JOHNSON CONTROLS, TREND CONTROLS, AMIT, STAEFA CONTROLS aj.

Created by IceStudio.

Regmet s.r.o.
Bynina 186
757 01 Valašské Meziříčí

7:00 - 15:00
571 612 622