Regmet

Přehled novinek

Nový typ 1-Wire snímačů do interiéru

Nový typ 1-Wire snímačů do interiéru

Zveřejněno 24.01.2023

Do našeho výrobního programu jsme nově zařadili řadu interiérových snímačů typu 1-Wire s měřením teploty, vlhkosti, koncentrace CO2 v ekonomickém provedení. Standardně je dodáváme ve velkém množství designů výrobců elektroinstalační techniky (ABB, Schneider, Legrand, Jung, Eaton atd.). Viz. pdf

Interiérové snímače T+RH v ekonomickém provedení

Interiérové snímače T+RH v ekonomickém provedení

Zveřejněno 08.12.2022

Interiérové snímače T+RH s analogovými výstupy nyní vyrábíme i v ekonomické verzi (bez možnosti naprogramování výstupů) v provedení s výstupy 0 ÷ 10V. Lze je dodat ve velkém množství designů výrobců elektroinstalační techniky (ABB, Schneider, Legrand, Jung, Gira atd.). Viz. https://www.regmet.cz/kat…

1-Wire modul snímače T+RH

1-Wire modul snímače T+RH

Zveřejněno 14.06.2022

Široký sortiment našich 1-wire snímačů jsme rozšířili i o nabídku modulu pro měření teploty a vlhkosti. Své uplatnění najde především v interiérových aplikacích při zabudování do designů výrobců elektroinstalační techniky.

Interiérový termostat s barevným LCD

Interiérový termostat s barevným LCD

Zveřejněno 24.02.2021

Firma Regmet s.r.o. uvádí na trh nový typ interiérového programovatelného termostatu s barevným displejem. Možnost dodání v různých typech designů firem Legrand, ABB, Schneider Electric, Gira, Jung atd. Podrobnosti k výrobku - Katalogový list (PDF)

Barevný LCD panel integrovaný do Loxone

Barevný LCD panel integrovaný do Loxone

Zveřejněno 23.02.2021

LCD displej v provedení Merten je alternativou tabletu nebo smartphonu pro zobrazení některých naměřených hodnot v systému Loxone. Více o využití displeje v chytrých domech a o integraci do Loxone se dozvíte na  https://www.inliving.cz/nase-novinky/barevny-lcd-panel-integrovany-do-loxone/

Snímač T+RH analogový - typ RK-HTV-...

Snímač T+RH analogový - typ RK-HTV-...

Zveřejněno 23.02.2021

V novém designovém provedení dodáváme nyní i snímače teploty a vlhkosti s volbou typu analogových výstupů v rozsahu 0-10V nebo 4-20mA. Viz. Katalogový list (PDF)

Nástěnný ovladač s dotykovým displejem - typ RK-CHM-D

Nástěnný ovladač s dotykovým displejem - typ RK-CHM-D

Zveřejněno 05.02.2021

Přístroj měří a zobrazuje teplotu, vlhkost a hodnotu CO2. Naměřené veličiny posílá nadřazenému systému po lince RS485 protokolem ModBus RTU. K dispozici je i verze s měření hodnoty VOC. Podrobnější popis je k dispozici zde ... RK-CHM-D, RK-VHM-D.

Ovladač RK-HTM-D

Ovladač RK-HTM-D

Zveřejněno 27.03.2020

Nástěnný ovladač s 2,3" TFT dotykovým displejem. Přístroj umožňuje měření a korekci teploty a vlhkosti v interiéru. Komunikace s nadřazeným systémem je vedena po lince RS485 protokolem ModBus RTU. Podrobnosti viz. RK-HTM-D.pdf.

Snímač teploty saunový

Snímač teploty saunový

Zveřejněno 17.10.2019

Pro potřeby výrobců a uživatelů saun jsme vyvinuli speciální snímač teploty , který je tvořen čidlem teploty Pt1000 umístěném ve společném pouzdru s ochranným vratným termostatem. Technické parametry jsou specifikovány v následujícím souboru... tv125.pdf.

Interiérové snímače v novém designu

Interiérové snímače v novém designu

Zveřejněno 30.05.2019

Interiérové snímače pro designově náročné aplikace - typ RK...,  (RK.pdf)

  • Naše společnost uvádí na trh nový typ interiérového snímače s možností uchycení na instalační krabici KU68 i pro přímé umístění na stěnu. Zvolený design je vhodný především pro interiéry, u nichž jsou kladeny vysoké poža…

REGMET s.r.o. - vývoj, výroba a prodej komponent pro oblast měřicí a regulační techniky

Nabízíme:

  • snímače teploty, vlhkosti, CO2, VOC, zaplavení, tlaku
  • elektronické průmyslové termostaty 
  • interiérové ovladače a termostaty
  • převodníky neelektrických veličin a další přístroje vhodné pro  vzduchotechniku, regulaci otopných systémů, energetiku, homebuilding apod. 

Námi vyráběné snímače teploty jsou plně kompatibilní s řídícími systémy firem: TECO, SIEMENS, SAUTER, SAIA, LANDIS a GYR, JOHNSON CONTROLS, TREND CONTROLS, AMIT, STAEFA CONTROLS aj.

Created by IceStudio.

Regmet s.r.o.
Rožnovská 25
757 01 Valašské Meziříčí

7:00 - 15:00
602 773 909